Laktator Elektryczny Electric Mini Medela
Delikatne pieluszki muślinowe
Obniżka! Laktator elektryczny Canpol Easystart Powiększ

Laktator elektryczny Canpol Easystart

Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.

Więcej szczegółów

Wysyłka do 72 h

194,00 zł brutto

220,00 zł brutto

-26,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Czy wiesz, że: 

     Laktatory przydają się w czasie "nawału pokarmu" tuż po porodzie kiedy Matka Natura obdarza kobiety zbyt dużą ilością pokarmu w stosunku do zapotrzebowania maluszka. W efekcie powstają bolesne zastoje,tworzą się obrzęki. Brak reakcji na ten stan rzeczy skutkuje powstaniem bolesnego stanu zapalnego.

Dlatego warto zaopatrzyć się w laktator manualny bądź elektryczny w celu szybkiego i skutecznego odciągania nadmiaru pokarmu.

Odciągnięty pokarm prawidłowo przechowywany w odpowiednich do tego celu opakowaniach,pojemnikach,saszetkach i w odpowienich warunkach jest przydatny do użycia przez maluszka w późniejszym terminie.

     Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.

Posiada aż trzystopniową regulację rytmu ssania wzorowaną na naturalnym dwufazowym rytmie ssania dziecka. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi (I faza ssania) tryb naturalny oraz mocny odzwierciedlają wolne i głębokie ssanie mleka (II faza ssania)

Trzystopniowy zakres regulacji siły ssania - pozwala na dostosowanie siły ssania do indywidualnych potrzeb każdej mamy.

W delikatnym i skutecznym odciąganiu pomoże silikonowa nakładka masująca stymulująca wypływ pokarmu.

Dwa typy zasilania (bateryjne i sieciowe) umożliwiają stosowanie laktatora w domu i w podróży.

Dzięki temu skutecznie wspomaga i reguluje laktację chroni piersi przed zastojami mleka i ułatwia karmienie podczas nawałów pokarmu.

Pracuje bardzo cicho pozwala zatem na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu.

Kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu. Dzięki dołączonemu adaptorowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych a także do pojemników na pokarm marki Canpol babies.

Sprzęt jest intuicyjny i bardzo łatwy w montażu.

Zestaw zawiera pojemnik do przechowywania pokarmu oraz kompletną butelkę wąskootworową.

11 innych produktów w tej samej kategorii: