O Nas

Sklep Ania&Ola powstał z pasji i miłości do dzieci. W chwili narodzin Naszych córek tytułowych Ani oraz Oli otworzył się przed nami magiczny świat macierzyństwa, pełen ciepła oraz emocji. 

Przygotowując się do dnia narodzin, wertowałyśmy katalogi testowałyśmy różne produkty, a ponieważ różnimy się diametralnie każda z Nas celowała w inny typ produktów, otwierając z każdym dniem nowe zakamarki z jedynymi w swoim rodzaju kocykami, otulaczami, wózkami czy zabawkami. 

Narodziny kuzynek to czas weryfikacji Naszych wyborów, jedne rzeczy okazały się niezbędne, inne leżały nigdy nie otwarte, w tym miejscu chciałybyśmy podzielić się doświadczeniami- mamy wybitnie aktywnej biegającej od miejsca do miejsca, kochającej chusty, ciekawe rozwiązania, ceniącej praktyczny aspekt każdego nabytego produkty ( najlepiej jak dałoby się go wykorzystać na 3 różne sposoby) wierzącej mocno w ekonomiczne podejście do zakupów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów. Z drugiej strony Mamy trochę romantycznej, czasem nie rozgarniętej, kochającej pluszowe kurki, piękne kapy i pościele. Bezkompromisowej w kwestii estetyki i wysokiej jakości produktów. 

Takie zestawienie mam nadzieje, pozwoli, iż każda Mama znajdzie w tym sklepie coś dla Siebie i Swojego Dziecka. 

Sklep stacjonarny:

W naszej ofercie znajdziecie galerie nowoczesnych, funkcjonalnych wózków,które będziecie mogły testować,dotykać,składać,rozkładać-wszystko po to,by wybrać ten najlepszy dla waszych pociech ale i dla własnej wygody. Dokładamy wszelkich starań aby nasz sklep zaopatrzony był w produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest aby przyszła mama mogła znaleźć wszystko czego potrzebuje w jednym miejscu.Dlatego oprócz wózków nasze półki bedą wypełnione rzeczami pierwszej potrzeby dla maluszków ale i dla Was Mamy.Większość z tych produktów została przetestowana przez nas osobiście i dlatego podpisujemy się pod nimi obiema rękoma. Nie znajdziecie u nas produktów,które do niczego się nam nie przydały,a spowodowały jedynie spustoszenie w portfelu. 

Media społecznościowe:

Serdecznie zapraszamy na Nasz kanał na Youtubie, gdzie znajdziecie Państwo filmy z poradami oraz prezentacją wybranych produktów. https://www.youtube.com/user/TheEferra

Profil facebook.pl/aniaiola.pl to prężnie działający funpage na którym znajdziecie Państwo, zarówno informacje o najnowszych kolekcjach jak i częste relacje na żywo! Zapraszamy

Istagram kochamy piękne zdjęcia, a największą radość sprawiają Nam zdjęcia Naszych Małych klientów oraz ich Rodziców. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wyjątkowymi momentami, którymi częścią może być AniaiOla.

Agata & Dorota